Odzyskiwanie danych z karty sim

Dane zawarte na karcie SIM są bardzo cenne. Utrata wszystkich kontaktów lub ważnych SMS-ów wiąże się często z nieprzyjemnymi konsekwencjami oraz różnego typu problemami. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów postanowiliśmy dodać do naszej oferty usługę odzyskiwania danych z karty SIM.

Proponujemy pomoc w odzyskaniu następujących danych:

Odzyskujemy dane z kart SIM, które uległy różnego typu uszkodzeniom zarówno mechanicznym, jak i logicznym.

Do odzyskania informacji z karty SIM niezbędne jest posiadanie kodu PIN (jeśli karta taki posiadała) lub PUK.

Proces odzyskiwania danych z karty SIM rozpoczynamy od wywiadu z klientem. Staramy się dowiedzieć na jakich informacjach kontrahentowi zależy najbardziej oraz jak doszło do uszkodzenia. Zawsze podkreślamy, że jak najszybsza reakcja znacznie zwiększa szansę odzyskania jak największej ilości danych.

Następnie przystępujemy do pracy – szacujemy wielkość strat i wybieramy najbardziej optymalny sposób odzyskania cennych informacji.

W końcowym etapie przekazujemy klientowi wszelkie dane, które udało nam się odzyskać zwracając szczególną uwagę na poufność informacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą odzyskiwania danych. Cechuje nas pełna skuteczność, oparta na wieloletnim doświadczeniu i kompleksowej wiedzy.


Pobierz formularz zgłoszenia:

Odzyskiwanie danych

Oferujemy możliwość odzyskania danych z każdego typu nośnika i systemu operacyjnego niezależnie od rodzaju uszkodzenia i przyczyny utraty danych.

Skorzystaj
z darmowej konsultacji

Zadzwoń na całodobową linię:

576 068 232

lub

wyślij zgłoszenie

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Zostań naszym partnerem

Pomożemy Twoim klientom odzyskać ich utracone dane!
LabMedia ma dla Ciebie specjalną ofertę!

sprawdź