Odzyskiwanie danych z macierzy raid

Coraz więcej firm, a nawet osób prywatnych, które potrzebują przestrzeni do przechowywania dużej ilości danych, decyduje się na skorzystanie z pamięci macierzy RAID. Choć ten sposób uważany jest za jeden z najbardziej bezpiecznych opcji przechowywania cennych informacji, zdarzają się usterki, które mogą nas kosztować utratę cennych danych.

W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy skuteczne odzyskiwanie danych z macierzy RAID. Podejmujemy się naprawy urządzeń niezależnie od specyfikacji, producenta, czy systemu operacyjnego. Dzięki profesjonalizmowi zaufało nam już wielu kontrahentów.

Pracownicy naszej firmy dołożą wszelkich starań, by odzyskać dane naszych klientów zarówno ze starszych, jak i najnowocześniejszych konfiguracji RAID.

Wszystkie nasze prace w zakresie odzyskiwania danych z macierzy RAID poprzedza szczegółowy wywiad, umożliwiający ustalenie przyczyn awarii oraz oszacowanie możliwości naprawy powstałych strat.

Najczęstszą przyczyną utraty danych z macierzy RAID jest nieprawidłowe działanie różnych podzespołów. Czasami winny jest nieprawidłowy odczyt danych, spowodowany błędami systemów operacyjnych lub aplikacji. Dzięki doświadczeniu i kompleksowej wiedzy jesteśmy w stanie, odzyskać dane z macierzy RAID bez względu na przyczyny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na rynku od wielu lat, dlatego możemy zaproponować naszym klientom w pełni profesjonalną usługę.


Pobierz formularz zgłoszenia:

Odzyskiwanie danych

Oferujemy możliwość odzyskania danych z każdego typu nośnika i systemu operacyjnego niezależnie od rodzaju uszkodzenia i przyczyny utraty danych.

Skorzystaj
z darmowej konsultacji

Zadzwoń na całodobową linię:

576 068 232

lub

wyślij zgłoszenie

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Zostań naszym partnerem

Pomożemy Twoim klientom odzyskać ich utracone dane!
LabMedia ma dla Ciebie specjalną ofertę!

sprawdź