Odzyskiwanie danych pendrivy

Pendrive’y to jeden z najbardziej rozpowszechnionych sposobów przechowywania danych. Te przenośne urządzenia są stosunkowo tanie oraz ogólnodostępne. Ponadto niewielkie rozmiary pendrive’ów dają im ogromną mobilność i wygodę użytkowania.

W naszej ofercie proponujemy skuteczne i w pełni profesjonalne odzyskiwanie danych z urządzeń przenośnych, także z pendrive’ów. Dzięki znajomości specyfiki wielu urządzeń możemy zaproponować niezwykle skuteczne rozwiązania, które pozwolą odzyskać dane utracone w różny sposób.

Pendrive’y, poprzez częstą eksploatację, ulegają zużyciu. Zdarzają się także przypadki znacznych uszkodzeń mechanicznych, zalania czy zmiażdżenia. Nasi klienci często też przychodzą do nas z problemem przypadkowo usuniętych danych. W każdym wypadku jesteśmy w stanie im pomóc, odzyskując wszystkie informacje lub ich część.

Odzyskiwanie danych polega na przywróceniu danych, które znajdowały się na pendrive’ie przed uszkodzeniem urządzenia. Zalecamy nie uruchamiać sprzętu po awarii oraz nie zapisywać ponownie żadnych informacji. Nadpisane dane mogą utrudnić dostęp do usuniętych danych. Najlepszym sposobem jest przekazanie urządzenia bezpośrednio po zepsuciu firmie specjalizującej się w odzyskiwaniu informacji.

Z przyjemnością pomożemy Państwu odzyskać utracone dane. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów, czym zyskaliśmy zaufanie klientów. Serdecznie zapraszamy.


Pobierz formularz zgłoszenia:

Odzyskiwanie danych

Oferujemy możliwość odzyskania danych z każdego typu nośnika i systemu operacyjnego niezależnie od rodzaju uszkodzenia i przyczyny utraty danych.

Skorzystaj
z darmowej konsultacji

Zadzwoń na całodobową linię:

576 068 232

lub

wyślij zgłoszenie

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Zostań naszym partnerem

Pomożemy Twoim klientom odzyskać ich utracone dane!
LabMedia ma dla Ciebie specjalną ofertę!

sprawdź